Otočné zařízení statorů

Otočné zařízení statorů

Katalogový list (pro tisk)

Využití:
Zařízení je určeno k otáčení (změně polohy) o 90° z polohy vodorovné do svislé nebo opačně. Zařízení je určeno pro otáčení statorového svazku a kostry nebo statoru (navinutý svazek nalisován v kostře) o 90° z polohy svislé do polohy vodorovné. Zařízení je napojeno na válečkový dopravník.      
                                 
Technický popis základního provedení:
 Svařovaná konstrukce zařízení se skládá ze základní desky se sloupem na němž je v kuličkových ložiskách uložen otočný stůl. Otočný stůl je poháněn elektropřevodovkou, která je umístěna na společné hřídeli s otočným stolem a umožňuje pohyb stolu doprava a doleva.
V podlaze stolu jsou otočné válečky, které usnadňují posouvání statoru. Zařízení dále obsahuje koncový spínač indikující výchozí a konečnou polohu otočného stolu a ovládací skříňku s majáčkem umístěnou na konzoli na sloupu zařízení.  Zařízení je ukotveno k podlaze šesti šrouby.

Základní technické parametry:
 Napájení  zařízení:    3 x 400V / 230V + PE+N; 50 Hz
 Instalovaný příkon:   0,7 kW
 Nosnost:                  900 kg
 Rozměry:                 1360 x 1000 x 1610 mm
Realizace (uživatel)Termín realizacePočet kusůFotky
Siemens Elektromotory s.r.o., Frenštát pod Radhoštěm2003, 20061+1Siemens Elektromotory s.r.o., Frenštát pod Radhoštěm - Otočné zařízení statorů - Otočné zařízení statorů 900kg

Zpět na Jednoúčelové stroje