Strojírenská výroba

Obrábění
Broušení
Svařování
Renovace hlav Tatra

Provádíme obrábění kovů dle požadavků zákazníka v malých i velkých sériích a také  atypickou výrobu. Dle přání klientů a dle potřeby pracujeme s těmito materiály: ocel, nerez, hliník, barevné kovy, plasty, atd....  V rámci kovoobrábění provádíme vrtání, soustružení (včetně karuselu), broušení nakulato, štosování drážek, vertikální a horizontální frézování. V oblasti svařování svařujeme metodou MIG/MAG, TIG a to nejen běžné ocele (vč. certifikace ČSN EN-281), ale i nerezové materiály a hliník.  Dále provádíme profesionální broušení nástrojů, pilových kotoučů, nožů, nůžek...

Vždy používáme kvalitní materiály, osvědčené pracovní postupy a dodržujeme dohodnuté termíny.Všechny naše výrobky procházejí přísnou výstupní kontrolou, čímž eliminujeme případné zmetky. Používáme tradiční i moderní technologie obrábění a zaměstnáváme zkušené a spolehlivé pracovníky.

Máte-li zájem o cenovou nabídku či jiné podrobnější informace, prosím, kontaktujte nás. Rádi a ochotně vyslechneme Vaše požadavky, zodpovíme Vaše dotazy, poradíme a zdarma naceníme Vaši poptávku. Těšíme se na oboustranně spokojenou spolupráci.

Naše technické zázemí zahrnuje:
konstrukční dílnu s modelováním ve 3D
univerzální frézky
univerzální soustruhy
vrtačky VR5
brusky na kulato B5
Karusel J8